Sesli Sohbet Girişi

Sesli Chat & Kameralı Sohbet

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
                       MOBİL GİRİŞİ Mirc İndir
play store app store

Mobil Chat Sohbet

Mobil Chat Sohbet

Birçok siteye girdiğimizde mobil chat sohbet siteleri ile karşılaşabiliriz. Her dilde her ülkede yasal olarak yapılan siteler mevcuttur. Chat sitelerinin amacı insanların birbirleri ile daha iyi ve daha anlaşılır bir dil kullanmakta ve bu sayede yanlış anlaşılmaları en aza indirgemektir. Birkaç önemli hususa dikkat edildiğinde bu sitelerden yararlanılabilir. Tabi ki de bu siteler içi yaş sınırlaması mevcuttur. On sekiz yaş altı kişilerin kullanımına açık değildir. Bu kişilerin gelişimlerini olumsuz yönde etkileyebilir.

Kimler Chat Yapabilir?

Mobil chat sohbet sitelerinde her türden, her yaştan, her karaktere özel insanlar yer alır. Kişilik özelliklerine göre kendilerine uygun kişileri bularak onlarla iletişime geçebilirler. Böylece kendilerine en yakın ve en uygun kişileri seçmiş olurlar. Zamandan da tasarruf bir şekilde sağlanmış olur. Genellikle evinde interneti ve telefonu olan herkes bu sitelere giriş yapabilir. Böylece güzel ve anlamlı arkadaşlıklar kurulmuş olur. Siteye kayıt olunduktan çok kısa süre sonrasında arkadaşlık kurmak daha kolay olacaktır. Böylece insanların birbirini tanıması için vakitten tasarruf sağlanmış olur.

Amacı Nedir?

Mobil chat sohbet siteleri aslında insanların önce yüz yüze görüşmeden önce yaptıkları bir sınavdır. Eğer bir beğeni gerçekleşmez ise boşu boşuna yüz yüze de gelmeye gerek kalmayacaktır. İnsanlar önce ekran karşısında beğeni sağlayacak sonra karşılaşma sağlanacaktır. Ayrıca konuşma, mimiklere çok önemli bir yere sahiptir. İnsanların karakterleri ile ilgili ipuçları verebilir. Kişiler chat da ne kadar kibar ise yüz yüze geldiklerinde aynı olmasa da benzer yanları olacaktır. Hem görsellik ön planda hem de kişilerin karakterleri ile ilgili kısa bir fikir verebilmektedir.

Mobil Chat Ne Zaman Yapılır?

Hangi tarih, hangi saat, hangi gün olur ise olsun kişiler istedikleri zaman ekranın diğer tarafındaki kişiler ile konuşup dertleşirler. Aslında kişilerin morallerini de yerine getirecek şekilde yapılmaktadır.

admin 182 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50